Ak chcete vedieť ako zbaliť babu, tak túto tému určite nevynechajte ! 
Možno veľa ľudí si povie : mne základy netreba, obídem sa bez nich, mňa viac zaujíma Image !... Nerobite to ! Základy sú veľmi dôležité k pochopeniu ženám.

Začnem takto : 

Čo stále zaujímalo mužov na žene ? :
- Krása
- Partnerka pre život
- Sexuálna príťažlivosť

A čo stále zaujímalo ženy na možov ? :
- Rozhodnosť
- Síla, schopnost viesť
- Pocit ochrany, podpory, istoty

Problém  je že, zatial čo ženy chcú byť Krásne, Patnerkou pre život, Sexuálne príťažlivé, tak veľa mužov sa neriadí vlastnostami : Rozhodnosť, Vodca, Obránca ženy.Muži si málokedy uvedomujú, že ženy hľadajú silných mužov, takisto ako aj muži hľadajú pekné ženy. Nemám namysli silných mužov len po fyzickej stránke, ale silou osobnosti,charakteru, ktoru vyžarujete s každým svojím slovom, pohybom atď.

Predstavte si situáciu, že sa žene niečo nepáči a vy hneď bežíte do obchodu a kúpite jej darček. Tým akokeby ste vyjadrovali : Tu máš, prepáč, že som urobil niečo inak ako si chcela.
Tým ukazujete, že ste slaboch, a ženy slabochov nevyhľádavajú !
Ženy majú radi rozhodných mužov, uvediem príklad : "Vaša partnerka sa Vás opyýta na aký film do kina idete a vy jej na to odpoviete: Miláčik, vyber si ty, je o len na tebe, ja sa prispôsobím." Toto je príklad ako by ste to určite nemali robiť, správny je : "(chvíľku sa zamyslíte, máte následujúce možnosti, rozprávku si asi nevyberiete kedže nemáte 10 rokov, Buď pôjdete na komédiu alebo Horror. Pri horrore sú často dievčata vydesené a vy ste ten kto je porpi nej, čiže inými slovami povediac : strážca, niekto o koho sa môže oprieť) A vy poviete s rozhodným hlasom : Poďme na "nezvratný osud 5" chytíte ju za ruku a idete. Samozrejme, trochu som teraz prehánal, ale dúfam že ste pochopili, čo som Vám chcel vysvetliť.
Takže si to zhrnieme : Na prvom mieste musíte žene dávať najavo že ste silný jedinec / muž. Až na druhom mieste sú vlastnosti ako šarmantnosť, inteligencia, image atď. Existuje výzkum ktorý poukazuje na to že inteligencia a velľkosť svalov nemajú žiadny priamy vplyv pre úspechy so ženami. No ja to rátam ako + keď splníte tieto vlastnosti.

Vlastnosti s ktorými uspejete u žien :   
Vtipný ( Zábavný ) :
Zábavný a vtipný muži majú všetko u žien ľahšie. Prečo ? Ženy milujú smiech a bude sa vo vašej spoločnosti vítit veľmi dobre, ťažko Vám odolajú ! Budte stále vtipný a ona nebude chápať ako je to možné, že ju tak priťahujete. 

Sebavedomie ( vodca ) : Ako už bolo spomenuté, ženy vyhľadávajú silných mužov. Nebojte sa dať najavo čo chcete ! Ženy to majú radi. Ženy idú automatický mužovi, ktorý je v danej spoločnosti "vodca" , napríklad : kapitán futbalového mužstva, riadtiel spoločnosti atď.
Nenechajte sa ženami manipulovať a oni Vás budú mať zato radi ! 

Dobrodružný / Nebezpečný : Ženy veľmi pritahuje : Nebezpečenstvo, adrenalín ! Snažte sa ženám dodávať tieto pocity ! Je dobré ak spoločne s ňou zažijete zážitok na ktorý nikdy nezabudnete, napríklad skok z lietadla, a podobne. 

Štýlový ( byť IN ) : Je to vlastnosť kotrá Vám bude pomáhať pri vytváraní prvého dojmu. Obliekajte sa vkusne, neprehánajte to. Je dobré ak si v predajni necháte poradiť. Viac sa dozviete v sekcii IMAGE .

Zmysel pre detail : Ženy si všímajú všetky drobné zmeny, úplne všetko, zatial čo muži nie. Zmente to ! Ženy odcenia ak ju pochváliťe za pekné náušnice a podobne. Snažte sa sledovať ženu, či nemá na sebe niečo nové, čo sa na nej zmenilo, ak to uvidíte, pochválte ju zato. Ďalšia vec: ak má napríklad narodeniny, budte prvý kto jej zagratuluje ! 

Nepredvídateľný : Ak budete vedieť ovládať túto vlastnosť, máte obrovské ale naozaj obrovské plus !!! Ženy to podvedome milujú a budú sa tešiť na ďalľie stretnutie s Vami ! Skúste meniť situácie, to znamená, že je takmer jasné čo idete urobiť, žena to očakáva, a vy náhle zrobíte úplne niečo iné. Napríklad Vás ide pobozkať a keď už ste skoro pritom, iba ju obíjmite. Žena bude rozmýšlať prečo sa tak stalo a bude jej to vrtať v hlav ecelý deň.

Tajuplný : Ženy milujú záhady, tajuplný muži, za ktorými sa skýva niečo neznámeho, ženy priťahuje. 

Odlišný : Je to vlastnosť na ktorej budete musieť zapracovať, predstavte si toto : žena sedí v bare a je napádaná už asi 6. mužom ktorý sa ju pokúša zbaliť. Predpokladajme, že každý prišiel k nej zo slovami : Môžem ťa pozvať na drink ?... Ak by ste prišli ku nej a opýtali ste sa jej to isté, odkopne Vás ako aj tých 6. mužov pred Vami. Snažte sa vymyslieť niečo iné, napríklad začať môžete humorom alebo čo Vás napadne !

Energetický :  Ženám sa určite nepáčia muži, ktorý povedia za 1 hodinu dokopy 3 slová. V tom to spočíva. Neustále s ňou komunikujte, srandujte, aby nenastala ani jedna trápna chvíľka ticha.

Tak to by bolo na základy asi všetko, poďme sa spoločne presunúť na kapitolu IMAGE !