Možno viacerí z Vás sa práve pýtajú : no dobre, zbalil som babu, mam jej čislo, a čo teraz na druhý deň ? ...Mám jej hneď zavolať?..mmam jej len poslať sms ?..čo mam sakra robiť ?!
Je to úplne normálne ak sa Vám práve toto odohráva vo Vašej hlave. Na jednej strane jej nechcete podliezať a zároveň chcete Váš vzťah niekam posunúť aby z toho bol dlhodobý. Tak čo je teda správne urobiť ?
Tak porpvé : určite sa jej nepýtajte : Môžem ťa niekam vziať? Nešla by si somnou na rande?
Nie len, že je to svojím spôsobom trochu detské ale hlavne tým vyjadrujete, že to budete platiť vy. Možno si práve hovoríte "a čo je na tom zle, že budem platiť ja? veď je to len naša druhá schôdzka tak .. " NIE STOP ! Mali by ste si uvedomiť toto: ak ju na druhé stretnutie, hneď deŇ po tom, čo ste ju spoznali zoberiete do drahej, najlepšej reštaurácii na svete a všetko zalatíte, ona sa možno bude cítiť dobre, ale vy ste minul veľa peňazí a zbytočne. Zbytočne preto, lebo ona má teraz v podvedomí pocit, že to dostala len tak, navečerala sa, a to všetko zadarmo, jedine čo musela je sa rozprávť s nejakým týpkom. Možno so mnou nesúhlasite ale je to tak. Žena si bude oveľa viacej vážiť pozvanie na večeru až po niekoľkých dňoch, keď si to už "zaslúži" Tak kam ju pozvať ? Nie je to ľahká otázka ani pre mňa. No ja by som odporúčal skôr prechádzku po meste, prípadne parku alebo ju zobrať na kávu, za tu nezaplatíte až tak veľa ako za večeru a žena sa bude cítiť príjemnejšie, pretože to nieje až také "formálne" , môže to brať zatial ako normálne stretnutie.. POZOR : určite ju neberte do kina ( vsadím sa, že polovica čitateľov ste to tak robili ) ... Je ťažké odhadnúť, či ju ten film bude alebo nebude baviť. Čo ak nastane situácia, že pôjdete do kina na film, ktorý Vás neskutočne zaujíma a dievča len predstiera, že ju to baví ? ONA SA UNUDÍ K SMRTI a Vaše šance sa rapidne znížili. Tkaže kino až po určitom čase, keď zistíte ( nepriamo ) čo rada sleduje. Takže ako ju osloviť po druhom dni ? Ja by som uprednostnil SMS-ku, dievča ma čas na rozmyslenie, to je hlavné. Napíšte napr. : Ahoj, čo tak sa stretnúť v stredu na kávu ? ( Je to oznámenie, že by ste sa s ňou radi stretol, nenaznačujete že jej podliezate ) Môžte ju pozvať napr. na minigolf, alebo nejakú menej náročnú športovú aktivitu, pri ktorej nebudete spotení ako kôň a budete mať obidvaja srandu a zážitok :) FINTA : Ak máte jej e-mail / Facebook a nemáte jej číslo tak jej napíšte niečo, až Vám odpíše napíšte jej že píše strašne pomaly, nech Vám dá radšej tel. číslo a dohodnete si schôdzku. Na konci ešte môžete z vtipu dodať : takže až sa stretneme, obíjmeš ma, chytíš ma za ruku, a budeš sa usmievať, ano ? (nezabudnite jemného smajlíka napr. ;) ..).