Možno ste si mysleli, že najväčší nepriatelia pre nadvezovanie vzťahu sú peniaze, nervozita, škaredý vzhľad, nejistota... Uvedomte si, že to tak vôbec nie je. 
Viete čo to je ?. Je to strach z neúspechu, strach z toho, že Vám žena povie NIE.
Neberte odmietnutie vážne a Váš život sa zmení ! 
Určite poznáte ten pocit keď idete osloviť ženu a vnútri sebe máte otázky : Ako sa k nej prihovoriť?..určite ma odmietne, kašlem na to."  Toto sa musí stať minulosťou !
Je to absolútna blbosť, po čase prídete nato, že to čo ste si mysleli, sa nikdy nestane a najhoršie ako to môže skončiť je to, že stratíte to čo ste ani nemal, čiže nič.
Ak chcete byť úspešný, musíte rátať aj s tým, že nie každá žena má chuť zoznamovať sa, možno už niekoho má, laebo práve niekoho stratila a chce si "odpočinúť". Nikdy neviete, prečo Vás odmietne. Pemätajte : Výzor nehrá najäčšiu úlohu,  Najväčšiu rolu hrá vaša povaha, a to si zapametajte !
Ženy sú každodenne oslovované ostatnými mužmi,  a to, že vy máte strach, neznamená, že ona ho má tiež, ona je už "zvyknutá" a bere to úplne normálne.
Proste si povedzte idem do toho a chodte ! Nemáte čo stratiť ! Práve naopak, ak ste z kamarátmi, budete mať srandovný zážitok, keď Vás odmietne a keď budete straší, tak budete na to so smiechom spomínať ! 

Musíte ten strach odbúrať, a nenechať sa znervózniť, vtedy sa Vaše šance 1000 krát zvyšia ! 
Tak držím palce pri oslovovaní, pamätajte, nieje čo straťiť, iba získať !