V tejto sekcii rozoberieme Konverzáciu so ženou, aby ste boli prirpavený a aby sa žena dobre cítila, keď bude s Vami ! 

Vašim ceiľom je aby sa žena cítila dobre. Kedy sa žena cíti dobre ? Keď rozpráva o sebe ! Tomuto sa budeme venovať neskôr, najskôr si preberieme vec ktorú používa každý chlap, no nie každý  to používa dobre. Čo to je ? Sú to komplimenty ! 

Určiťe by nemali vyzerať takto : si taká pekná, ani sa ťa nezaslúžim... Je to najväčšia blbosť, ktorú jej môžete povedať ! 
Kompliment by ste nemali povedať žene minimálne v prvých desiatich minútach rozhovoru a už určite nie ako oslovenie. Kompliment by mal byť krátky a stručný, s cielom pochváliť ju za niečo.

Zábava : Určite v komunikácii veľmi dôležitá vec. KeĎ so ženou rozprávate, snažte sa rozprávať formou príbehu, príbehy vždy ľudíí bavili. Rozprávajte príbehy z vašeho detstva, ako ste si zlomili nohu, ako ste dostali prvé zvieratko atď.

Od prvej chvíle keď Vás žena spozná, bude si Vás "testovať" . Testuje si napr. aký ste silný, či máte vodcovské schopnosti, alebo ste slaboch...
Napríklaad keď ste sa zoznámili pred 10 minútami so ženou v bare a ona Vám povie, že jej máte priniesť drink, tak jej povedzte, že sa Vám nechce, alebo že možno za chvíľu. Potom jej  napr. povedzte že idete na WC a cestou späť povedzte barmanovi nech vám prinesie 2x ten drink čo chcela. 

NIKDY neodpovedajte priamo na otázky ženy. ( okrem odpovedi NIE ), samozrejme nechcem aby ste boli ku žene nezdvorilí. Mal som na mysli : Ona : Kedy si naposledy bol hrať futbal ?  VY : ( máte dajme tomu 30 rokov ) a poviete jej že : pred 35 rokmi 

Humor ( zase ) : Keď hovoríte žene nejaký vtip, nieje dôležité čo jej rozprávate, ale ako jej to rozprávate. 
Situácie, veci s ktorými môžete byť vtipný : 
- Podozierajte ženu, že sa Vás snaží zbaliť, napr. keď povie dvojsmysel o sexe, hneď jej zato vynadajte. Napr. povie, že už je unavená a ide si ľahnúť spať. A vy jej nato povedzte : Poznáme sa ešte len chvíľku a už chceš isť so mnou spať? kde je ta stará dobrá ženská morálka ( jemný usme na tvari ) 
- Poznáte to keď dievča začn rozprávať aká je tučná. Vy jej na to môžete povedať : Bál som sa ti to povedať. Väčšinou Vás buchne, no úder jej hneď vrátte, samozrejme nie plnou silou, iba jemným šťuchnutím !...
- Nesmjete sa priveľmi svojím vtipom !