Takže, táto kapitola bude dôležitá : Je dôležitá, pretože keď niesme v kontakte so ženami, ťažko budeme zvyšovať skusenosti so ženami, balením atď. 
Ak s achcete stretávať so ženami, musíte sa pohybovať tam, kde sa pohybujú ženy. 

Musíte sa rozhodnúť aký typ žien sa Vám páči. Prečo ? Je to jednoduché.
Ak sa Vám páčia duchovne založené ženy, navštívil by som kostol, kurzy meditácie, jógy...
Ak máte radi štíhle vyšportované ženy s atletickou postavou, jednoznačne to bude fitness centrum, kurzy tanca, športové stredisko. Fitness centrum patrí aj pre tučnejšie osôbky, ktoré chcú schudnúť, takže kto máte radi postavu im poobnú, tak to bude zas Fitness centrum.
Čo sa toho tanca týka, je to dobrá vec aj pre Vás, pretože ženy majú radi ak vie Muž tancovať a navyše pri kurze tanca ste v kontakte so ženami stále, pretože s nimi tancujete :)
Ak už máte konkrétny cieľ, dajme tomu, že sa volá Sára, tak zistite kde Sára často chodí, či už to sú reštaurácie, fitness centrá, knižnice . Potom toto miesto minimálne 3-krát navštívte tak, aby Sára stale zbadala že ste tam. Až po treťom, štvrtom navštívení toho miesta ju skúste osloviť. Je to tak preto, lebo keď Vás tam už uvidí viac krát, bude mať podvedome väčšiu dôveru vo Vás a oslovenie bude o 50% úspešnejsie. Nedávajte jej ale najavo, že ju sledujete ! a ďalšia vec je že by ste sa tam mali zoznámiť ešte s nejakou ženou,ktorá tiež pozná Sáru a je s ňou dobrá kamarátka, ktorú ale nechcete, chcete sa s ňou iba spriateliť, dajme jej meno Simona. Až potom sa zoznamte so Sárou. Ak Sára uvidí že sa kamaratíte zo Simonou bude mať oveľa väčší záujem o Vás a to preto lebo bude chcieť niečo, čo už ma iný ( podotýkam na simonu ) . 

Ďalšie miesta, vhodné pre zoznámenie : 
- obchody
- pracovisko, škola
- solária
- rôzne kurzy, semináre
- parky
- kaviarne
- zimné korčulovanie
. beh, jogging
- venčenie psa ( nesmejte sa, je to pravda :D )