Stále si ešte kladiete otázku " Ako zbaliť babu ?". Podme sa spoločne pozrieť n tému, ktorá nám s časti pomôže rozlusknúť túto otázku !
Doba sa mení a s ňou sa mení aj móda. Je ťažko povedať čo na seba, ako vyzerať, pretože zajtra to už môže byť úplne inak. Ale povieme si teda základné veci ktoré by ste mali dodržiavať : 

NECHTY : Nechty musia byť vždy, opakujem vždy ostríhané. Ženy berú ako veľké mínus, keď vidia mužov s neostrihanými nechtmi. Veď predsa ani Vám sa nepáči ak ma nejaký chlap 5cm nechty. Preto sa o ne dobre starajte ! Nezabúdajte, že ak máte popraskanú kožu v ich okolí, začnite používať nejaký prípravok ( krém ) aby ste odstránili túto vadu. 

VLASY : Hádam nemusím ani podotýkať, že musia byť vždy umité, v resp. nemali by byť mastné. Ak máte mastné vlasy, vyjadrujete tým, že sa o seba nestaráte dôkladne. Zabudnite na lacné šampóny a poriadne zainvestujte do vlasovej kozmetiky. Čo sa týka účesu, niekomu sedia krátke vlasy, iný zas preferujú dlhší strih. Každopádne si nechajte poradiť od dobrej kamarátky, prípadne kaderníčky.

DYCH : Aj Vám by bolo nepríjemné zopravať sa / viesť konverzáciu s dievčaťom, ktorej smrdí z pusy. Snažte sa o to, aby bol Váš dych čerstvý a svieži po celú dobu. Majte pri sebe stále žuvačky, minimálne mentolové cukríky. Dbajte o svoj dych ! Je to dôležité ! 

Vôňa : Každá žena odcení ak je v prítomnosti dobre voňajucého muža. Ženy to podvedome vnímajú a vy si vytvárate sympatie ku nej. Pri výbere vône, platí zas, že by ste mali mať pri ruke dobrú kamarátku, pirateľku aby Vám poradili. 

DOPLNKY : Spomente si ako ako sme hovorili o tom, že ženy si daju na detailoch veľmi záležať a všímajú si ich. Predstavte si keby si mala žena vybrať na prechádzku toho istého muža s alebo bez doplnkov( hodinky, retiazka, prsteň ). Jasné,že si vyberie muža s doplnkami, prečo ? žena, s ktorou pôjde muž na prechádzku chce, aby jej muž vyzeral štýlovo, aby ostatné ženy, ktoré ho uvidia, závideli. No POZOR ! Nepreháňajte to s nimi, keď ich budete mať na sebe príliš mnoho, nielen že budete vyzerať smiešne, ale budete vyjadrovať, že ste pri peniazoch a je otázne či nájdete ženu ktorá bude skôr s Vami alebo kvôli vašim peniazom.

Tak ak ste pripravený, môžeme prejsť na kapitolu "ako osloviť" a pokračujte v svojej ceste za poznaním ako zbaliť babu !