Takže, teraz budem vychádzať z faktu, že už ste sa zblížili, viete o sebe dosť veľa, možno už bol aj prvý sex. Teraz su dve možnosti, akými sa môže Váš vzťah uberať. 
1. Čím ďalej ste spolu, tým je to horšie a horšie, až nakoniec to vedie k rozvodu
2. Čím dlhšie ste spolu, tým je Váš vzťah krajší, zmysluplnejší, tešite sa na každé stretnutie.
Predpokladám, že každý by chcel ísť tou druhou cestou. Tak poďme si povedať niečo, čo Vám k nej pomôže. 

Rešpekt : Je to veľmi dôležité, aby mala žena pred Vami rešpekt, pokiaľ si ho nevybudujete, časom sa o Vás prestane zaujímať, pretože nie ste silný charakter.
Môžete jej kupovať darčeky, byť k nej milý, každý deň vysávať a ja neviem čo. Ale nič z toho ne ženu nepôsobí tak, aby ste ju pritahoval.
Tak ako prinútiť ženy aby nás rešpektovali ? Tu je pár tipov ako to urobiť : 
- Naučte sa hovoriť " NIE " : samozrejme, nehovorte to tak ako keby ste mali kričať, povedzte to kľudným hlasom. Pravý Muž je ten, ktorého nič nerozčúli ! 
Takže napríklad: Nie, láska, dnes do kina nepojdeme.
- Nebudte až príliž milý : Ak budete dievčatám stále kupovať darčeky, rozmaznávať ich, zvyknu si nato a vy budete akurat ich sponzor !
Majte moc vo svojích rukách : Pokiaľ nieste vo vzťahu šťastný, odýjdete. Ženy boli, sú, budú, len treba vedieť kde hľadať a mať trochu šťastie...
- Plánujte rande vy ! : Týmto spôsobom vyjdarujete Vašu schopnosť viesť a nezávislosť. Majte celé rande pod kontrolou, všetko si naplánujte dopredu.
- Buďte rozhodný : Tým mám na mysli to, že určite sa nemáte chovať takto : "Budeme robiť, čo len chceš, miláčik, ja sa prispôsobím" NIE ! NIE ! NIE ! 
                              Ak sa Vás na niečo opýta, odpovedzte silným rozhodným hlasom, môžte si aj chvíľku rozmyslieť, čo poviete.