V tejto kapitole si rozvediem ako sa zachovať keď už konverzácia / flirt vedie ku koncu. 

Z akéhokoľvek dôvodu musíte ženu opustiť. 
Najhlavnejšie je zobrať si kontakt. Pokiaľ Vám žena kontakt nehce dať za každú cenu, vykašlite sa nato a odýdte. 
Zásada je : stále, keď tušíte, žee sa konverzácia blíži ku koncu, budte prvý vy kto odíde. Nikdy sa nesnažte ženu prehovárať aby ešte zostala, bude z Vás vyžarovať " ja potrebujem" 
Ako si vziať číslo : Nie je to nič tažké. Ženy ho rozdávaju často a potom ho aj tak nezdívhnu. Preto je lepšie sa najprv opýtať na email, facebook, ICQ. Je to lepšie pre Vás aj pre ňu. Aspoň si s ňou najprv popíšete napr. na Facebook-u a dohodnete sa, že idete spolu von. Keď ž bude vaša konverzacia u koci, spýtajte sa jej na tel. číslo, aby ste jej mohli zavoalať keby niečo..
Ako si zobrať email :  Existuje určitý postup ako si ho vypýtať. Keď už ste skončili konverzáciu, otočte sa ako by ste chceli odísť, urobíte 2-3 kroky a náhle sa otočíte.(akokeby ste si práve spomenul ) a spýtate sa jej na to či nemá email. (je dôležité spýtať sa či ho má, nie či vám ho dá )
Vyberiete papier a ceruzku a dáte jej ho nech Vám ho napíše. Tu jej môžete rovno povedať že nech Vám tam rovno napíše aj telefónne číslo. Keď sa pozrie na Vás a bude váhať povedzte jej : neboj sa, budem ti volať iba 100 krát denne,inak nič :)
Keď vám na otázku, či má email odpovie nie, spýtajte sa : A máš doma aspoň elektrinu, dúfam (s usmevom ) . Väčšinou sa zasmeju, a vy poviete : O.K nevadí, mam radšej internet ale môžeš mi dať aj tel. číslo :)

Budete oveľa úspešnejší keď budete všetko rozprávať prirodzene, ako keby to bola normálna vec.